ofk_beograd_radnicki_6

JELEN SUPERLIGA
Radnički i dalje bez poraza

Fudbaleri Radničkog 1923 ostali su neporaženi pole 12 kola Super lige Srbije, pošto su danas sa 3:1 u gostima pobedili OFK Beograd.
Radnički je poveo golom kapitena Željka Miloševića u 66, a preostala dva gola Kragujevčana postigao je najbolji strelac kluba ove sezone Darko Spalević, u 78. i 90. minutu.
Jedini gol za domaćina postigao je Tamaš Takač u 85. minutu.
Sloboda Sevojno je na svom terenu u Užicu ubedljivo savladala poslednjeplasirani Metalac iz Gornjeg Milanovca sa 4:1.
Gosti su poveli golom Milana Svojića u 24. minutu, a deset minuta kasnije Sloboda je izjednačila golom Save Kovačevića iz penala.
Rezultatski preokret domaćinu doneo je Brazilac Tijago Galvao golovima u 44. i 55. minutu.
Konačnih 4:1 za Slobodu postavio je Filip Kasalica u 67. minutu.
Spartak je u Subotici pobedio Javor iz Ivanjice sa 1:0 golom Slobodana Simovića u 27. minutu.
Crvena zvezda je kao gost pobedila Jagodinu sa 3:1.
Danas u 16.00 igraju se mečevi Partizan – Borac i Vojvodina – Smederevo.
Povezana vest:  PREMIJER LIGA 33. KOLO, Arsenal do pobede u 94., poraz Totenhema