Lionel-Messi_2

Barselona lako izašla na kraj sa Saragosom

Fudbaleri Barselone večeras su na svom terenu ubedljivo savladali Saragosu sa 4:0 u meču 12. kola prvenstva Španije i izjednačili se na tabeli sa vodećim Realom koji ima utakmicu manje. Barselona je brzo „načela“ mrežu gostiju preko Ðerara Pikea u 19. minutu, a u samoj završnici prvog dela utakmice u strelce se upisao Lionel Mesi.

Povezana vest:  Luksemburg traži prijateljsku utakmicu sa Orlovima

Golgetersku seriju Barselone nastavio je kapiten Karlos Pujol u 53. minutu, a tačku na trijumf domaćina stavio je David Vilja u 75. minutu.

Minimalnu, ali vrednu pobedu ostvario je Viljareal, koji je kod kuće pobedio ekipu Betisa sa 1:0. U protokolu gostujućeg tima nije bilo Duška Tošića.