Cristiano_Ronaldo_crveni_dres

Real Madrid rutinski protiv Sportinga iz Hihona

Fudbaleri madridskog Reala savladali su večeras u Hihonu domaći Sporting sa 3:0 u utakmici 14. kola Primere i došli do 10. uzastopne pobede u šampionatu.
„Kraljevski“ klub je bez većih problema osvojio bodove i potvrdio sjajnu formu pred najveći španski derbi sa Barselonom sledećeg vikenda.
Anhel di Marija je u 35. minutu „načeo“ domaćina, vođstvo je duplirao sjajni Kristijano Ronaldo u 65. minutu, a konačan rezultat postavio je Marselo u poslednjim trenucima utakmice.
Fudbaleri Sportinga bili su brojčano oslabljeni od 80. minuta, kada je crveni karton zaradio Sebastijan Egueren. Ekipa Rasinga iz Santandera na svom stadionu je savladala Viljareal sa 1:0 i, makar do sutra, pobegla sa poslednjeg mesta na tabeli.