odion

Granada pobedila Saragosu sa 1:0

Fudbaleri Granade pobedili su večeras Saragosu sa 1:0, u utakmici 14. kola španske Primere. Jedini gol na meču postigao je Odion Igalo u 44. minutu.
Osasuna je na svom terenu pobedila Betis sa 2:1. Golove za domaćina postigli su Migel Flanjo u 39. i Džavad Nekuman u 90. minutu, a za goste strelac je bio Ruben Kastro u 80.
Real Sosijedad je kod kuće pobedio favorizovanu Malagu sa 3:2.
Domaćin je poveo autogolom Martina Demikelisa u 10, a izjednačio je Salomon Rondon u 21. minutu.
Prednost gostima doneo je Sebastijan Fernandez u 59, ali su domaći preokrenuli golovima Karlosa Vele i Dijega Irfana u poslednjim minutima meča.
Majorka i Atletik Bilbao odigrali su nerešeno 1:1.
Domaća Majorka povela je golom Alvara u trećem, a izjednačio je Fernando Amorebijeta u 45. minutu.
Atletiko je u Madridu pobedio Rajo Valjekano sa 3:1 golovima Gastona Fernandeza u 25, Radamela Falkaa u 74. i Eduarda Salvija u 90. Minute a jedini pogodak za goste delo je Fernadeza koji je postigao autogol.
U poslednjem meču 14. kola Sevilja sutra dočekuje Hetafe.
Povezana vest:  Marota: Prioritet je da zadržimo trenera Kontea