ruben

Betis u triler završnici pobedio Valensiju

Fudbaleri Betisa napravili su večeras na svom terenu podvig protiv Valensije, pošto su do 90. minuta gubili sa 1:0, ali su na kraju slavili sa 2:1 u utakmici 15. kola Primere.
Gosti su bili favoriti zbog pozicije na tabeli i solidne forme u poslednje vreme, a poveli su autogolom Hozea Dorada u 66. minutu.
Sve je „mirisalo“ na pobedu gostiju i četvrti uzastopni poraz Betisa, ali tako nije mislio napadač domaćih Ruben Kastro.
On je u prvom minutu sudijske nadoknade vremena izjednačio, a tri minuta kasnije novim pogotkom doneo je erupciju oduševljenja navijačima Betisa.
Srpski fudbaler Duško Tošic ni na ovoj utakmici nije bio u protokolu ekipe Betisa.