Ji_dong_Won_sunderland_Manchester_City

Korejac Dong-Von srušio Siti u 93. minutu

Fudbaleri Mančester Sitija neuspešno su započeli 2012. godinu pošto su danas u poslednjem meču 19. kola engleske Premijer lige izgubili na gostovanju Sanderlendu sa 1:0 (0:0).
Jedini gol postigao je „rezervista“ Korejac Dži Dong-Von u 93. minutu utakmice, i to iz očigledne ofsajd pozicije.
Prethodno su fudbaleri Sitija propustili sijaset odličnih prilika za gol, a nabolje su imali Edin Džeko i Mika Ričards, koji su pogađali stativu.
Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov posle mesec dana pauze zbog povrede vratio se u tim i odigrao 67 minuta.
U prvom meču današnjeg programa Everton je u Birmingemu savladao Vest Bromvič sa 1:0 (0:0).
Tabela: Mančester Siti 45, Mančester Junajted 45, Totenhem 39, Arsenal 36, Čelsi 34….