Arsene_Wenger_2011

Venger za poraz okrivio sudiju Lija Proberta

Francuski menadžer Arsenala Arsen Venger okrivio je sudiju Lija Proberta za poraz svoje ekipe od Fulama (2-1) u 20. kolu Premiershipa.
Topdžije su na Craven Cottageu vodili s 1-0 pre nego što je u 78. minuti drugi žuti karton dobio Johan Đuru. Nakon toga je Fulam uspeo izvesti potpuni preokret golovima Stiva Sidvela u 85. minuti i Bobija Zamore u trećoj minuti sudijske nadoknade.
-Kod prvog je žutog kartona za Đurua sudija je potpuno pogrešio. A nije mi jasno ni zašto nije dosuđen kazneni udarac za nas nakon prekršaja Filipa Senderosa na Žervinju -požalio se Venger.
-Bila je ovo teška utakmica, a nakon što smo ostali s desetoricom igrača, možda smo previše želeli postići drugi gol. Na kraju nas je svladao umor. Moramo se nositi s ovim iako je teško izgubiti utakmicu na ovakav način – dodao je Francuz.

Povezana vest:  Bajer Leverkuzen pobedio Hamburg za drugo mesto