Serhio Ramos

Real deklasirao Granadu

Fudbaleri madridskog Reala deklasirali su večeras na svom terenu ekipu Granade sa 5:1 u utakmici 17. kola španske Primere i sada ponovo imaju šest bodova više od Barselone, koja u nedelju igra gradski derbi sa Espanjolom.

Domaćin je poveo preko Karima Benzeme u 19. minutu, ali je samo tri minuta kasnije Mikel Riko izjednačio i šokirao navijače na Santijago Bernabeu. Novu prednost Realu doneo je Serhio Ramos u 34. minutu, a na 3:1 povisio je Gonzalo Iguain u 47. minutu.

Povezana vest:  Blan: Luizu je potrebno vreme da se vrati u formu

Samo tri minuta kasnije svoj drugi pogodak na utakmici postigao je raspoloženi Benzema, a tačku na ubedljivu pobedu stavio je Kristijano Ronaldo u 89. minutu. Madriđanima je ovo bila 12 pobeda u poslednjih 13 prvenstvenih utakmica.