roberto-mancini_man_siti

Manćini: Žalićemo se, sudija nas je izbacio iz FA kupa

Menadžer Mančester Sitija Roberto Manćini najavio je da će njegov klub podneti žalbu zbog načina na koji je danas izgubio meč protiv Junajteda i eliminisan iz FA kupa.
Manćini je bio veoma ljut na sudiju Krisa Foja, koji je u 11. minutu pokazao direktan crveni karton kapitenu Sitija Vensanu Kompaniju i prema njegovom mišljenju „direktno uticao na rezultat“.
-Žalićemo se, uveren sam da bismo pobedili da nije bilo tog isključenja -rekao je Manćini.
On je pohvalio svoje igrače jer su, iako brojčano slabiji do poslednjeg trenutka bili ravnopravni.
-Veoma sam srećan zbog načina na koji smo igrali u drugom poluvremenu. Postigli smo dva gola, stvorili još nekoliko šansi i bili veoma blizu izjednačenja – istakao je Manćini.
Junajted je slavio sa 3:2, posle 3:0 u prvom poluvremenu kada su strelci bili Runi (dva) i Velbek. U nastavku golove za Siti postigli su Kolarov i Aguero.
Meč je obeležio i povaratak na teren legende Junajteda Pola Skolsa posle šest meseci provedenih u penziji.

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA EP 2012, Vidić trenirao, putuje sa ekipom u Sloveniju