paul_scholes_1_lopta

Junajted nastavio trku, Stouk odoleo u Liverpulu

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su danas u 21. kolu Premijer lige ekipu Boltona sa 3:0 (1:0) i tako prekinuli niz od dva uzastopna prvenstvena poraza.
Napadač Junajteda Vejn Runi nije iskoristio nekoliko izglednih šansi, promašio je i penal u 22. minutu, ali je asistirao kod dva gola domaćina.
Mančester je u vođstvo doveo povratnik u tim Pol Skols u 45, na 2:0 povisio je petim pogodkom u sezoni Dani Velbek, dok je Kerik doneo izabranicima Aleksa Fergusona sigurnu pobedu.
Čelsi je teško došao do bodova na Stamford Bridžu protiv Sanderlenda, a jedini gol postigao je Frenk Lampard.
Liverpul i Stouk igrali su bez golova, a iznenađenje u Londonu priredio je Vulverhemptnon koji je neporažen (1:1) izašao iz duela sa Totehemom.
Srpski fudbaler Nenad Milijaš zamenio je u 81. minutu Davida Edvardsa.
Poslednjeplasirani Blekburn je bez problema izašao na kraj sa Fulamom (3:1), ekipom koja je u poslednje vreme u usponu forme. Domaćin je od 22. minuta igrao bez isključenog Jakubua, a reprezentativac Srbije Radosav Petrović zamenjen je u 30. minutu.