Bisevac_PSG
Milan Biševac doneo pobedu Pari Sen Žermenu

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na gostovanju ekipu Bresta sa 1:0 (1:0) u utakmici 21. kola francuskog prvenstva, a jedini pogodak na meču postigao je srpski reprezentativac Milan Biševac.
Parižani su zadržali vodeće mesto na tabeli, a malo je falilo da prednost povećaju na šest bodova u odnosu na drugoplasirani Monpelje, koji je u 90. minutu savladao Nicu.
U domaćem timu nije bilo Nemanje Pejčinovića, dok je pobedi Tuluza doprineo Pavle Ninkov koji je odigrao ceo meč.
Posle dva uzastopna poraza Lion je kod kuće pobedio Dižon, a otpor protivnika slomili su Gomis i Lakazete u finišu meča.
Ekipa Lila je u drugom poluvremenu slomila otpor Sent Etjena (3:0) i nastavila trku sa Pari Sen Žermenom i Monpeljeom.