partizan_pripreme_teleoptik

Partizan izgubio od Šahtjora

Fudbaleri Partizana izgubili su danas od ukrajinskog Šahtjora sa 2:1 u prijateljskoj utakmici u Antaliji. Ukrajinci su već u šestom minutu došli u vođstvo posle udarca Fernandinja sa 20 metara, a nekoliko trenutaka kasnije izjednačio je Lazar Marković.

U nastavku meča Marković nije uspeo da iskoristi nekoliko šansi i dovede crno-bele u vođstvo, pa je usledila kazna. Fernandinjo je postigao drugi gol za Šahtjor u 37. minutu iz penala, pošto je prethodno Miljković igrao rukom u kaznenom prostoru. Utakmicu su obeležila dva isključenja fudbalera Partizana i petominutni prekid u finišu meča.