didier_drogba_celsi

Čelsi konačno pobedio

Fudbaleri Čelsija savladali su danas u Londonu ekipu Boltona sa 3:0 u utakmici 26. kola Premijer lige i zabeležili prvu pobedu posle pet utakmica.
„Plavci“ su se mučili i na ovom meču, a tek u 48. minutu goste je „načeo“ David Luiz. Didije Drogba je u 61. minutu duplirao vođstvo, a konačan rezultat postavio je Frenk Lampard u 79. minutu.
Reprezentativac Srbije Branislav Ivanović odigrao je celu utakmicu za „plavce“.
Još ubedljiviji bio je Vest Bromvič Albion koji je na svom terenu „preslišao“ ekipu Sanderlenda sa 4:0, a dvostruki strelac bio je Piter Odemvingi.
Njukasl je kod kuće remizirao 2:2 sa Vulverhemptonom, a reprezentativac Srbije Nenad Milijaš odigrao je poslednja dva minuta za gostujuću ekipu.
U malom londonskom derbiju Fulam je kao gost savladao Kvins Park Rendžer sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Pavel Pogrebnjak u sedmom minutu.