Aleksandar_Kolarov_Manchester_City

Kolarov sjajan u novoj pobedi Sitija

Fudbaleri Mančester Sitija ubedljivo su savladali gostujući Blekburn sa 3:0 u poslednjem večerašnjem meču 26. kola Premijer lige, a za igrača utakmice proglašen je dvostruki asistent Aleksandar Kolarov.
Reprezentativac Srbije je „namestio“ prvi gol Sitija u 30. minutu, kada je proigrao Marija Balotelija, a zatim je i kod trećeg pogotka u 81. minutu uposlio Edina Džeka.
Između ta dva gola, u strelce se upisao i argentinski internacionalac Serhio Aguero u 52. minutu.
U ekipi Blekburna do 70. minuta igrao je Radosav Petrović, a zamenio ga je Ruben Ročina.
Mančester Siti sada ponovo ima pet bodova više od gradskog rivala Junajteda, koji sutra gostuje u Noriču.