Ancelotti_Makelele_Milan_Paris

Anćeloti: Najbitnija je pozicija na kraju sezone

Trener francuskog Pari Sen Žermena Karlo Anćeloti izjavio je danas da ga ne brine pad na drugo mesto na tabeli i da je najbitnija pozicija na kraju sezone.
Parižani su u utakmici 25. kola francuskog prvenstva na gostovanju protiv Liona igrali 4:4, što je iskoristio Monpelje i pobedom protiv Bordoa preuzeo vrh tabele.
-Trenutno smo drugi na tabeli, ali to sada nije problem. Biće ako tako ostane na kraju sezone. Najbitnije je da ostanemo sigurni u sebe – rekao je Anćeloti.
PSŽ je bio na pragu poraza protiv Liona, a bod gostima doneo je Gijom Oro u 94. minutu.
-Postigli smo dobar rezultat, jer nije lako vratiti se posle 4:2. Delovalo je da smo izgubli meč, ali pokazali smo sjajan karakter i nadam se da će tako biti i u nastavku sezone – dodao je Anćeloti, koji ne zna za poraz od kakao je pre dva meseca preuzeo tim od Antoana Kumbuara.
Pari Sen Žermen je poslednji put u francuskom prvenstvu trijumfovao 1994. godine.