FUDBALSKA-LOPTA

Ristovski: Igrači su pružili svoj maksimum

Trener Novog Pazara Ljubomir Ristovski ocenio je posle današnje pobede protiv Javora u Super ligi Srbije da su njegovi fudbaleri zaslužili trijumf i da su na terenu pružili svoj maksimum.
-Očekivano teška i tvrda utakmica, ali smo napadali od prvog minuta i zasluženo pobedili. Propustili smo još nekoliko šansi, ali nemam šta da zamerim mojim igračima, pružili su više od maksimuma – rekao je Ristovski posle meča u Novom Pazaru.
Novi Pazar je u 20. kolu Super lige savladao Javor sa 1:0, a jedini pogodak za postigao je Admir Kecap u 61. minutu.
-Imao sam sreće, dao sam prednost Kecapu u odnosu na Miloša Bogunovića i pogodio – kazao je Ristovski.
Trener Javora Aleksandar Janjić izjavio je da utakmica u Novom Pazaru nije bila lepa za gledanje i da je njegov tim primio gol posle greške odbrane.
-Mislim da bi meč bio bolji da je bilo publike na tribinama. Nije bilo mnogo prilika ni na jednoj strani, a domaćin je ‘bunarenjem’ dolazio do našeg šesnaesterca. Napravilo smo grešku i primili gol – ocenio je Janjić.
Javor i Novi Pazar se trenutno nalaze na 13. i 14. poziciji u Super ligi sa po 16 bodova.

Povezana vest:  Tevez pobednički gol posvetio mami za rođendan