Juan_Mata_Chelsea

Mata doneo pobedu Čelsiju, novi gol Ivanovića

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas Vigan sa 2:1 (0:0), u utakmici 32. kola Premijer lige, a strelac za domaćina bio je srpski reprezentativac Branislav Ivanović.
Ivanović je doveo tim sa Stamford Bridža u vođstvo u 62. minutu posle asistencije Raula Meiraleša, a Vigan je sedam minuta pre kraja izjednačio.
Slavlje Čelsiju doneo je Huan Mata koji je gol Abdualaha zatresao u nadoknadi sudijskog veremena.
Liverpul nije uspeo da pobedi Aston Vilu na Enfildu, a poraz domaćina sprečio je Luis Suarez u 82. minutu meča.
Fulam je sa 3:0 slavio na gostovanju protiv Boltona, a istim rezultatom Vest Bromvič Albion savladao je Blekburn u čijim redovima je srpski reprezentativac Radosav Petrović čitav meč odgledao sa klupe.