novi_pazar_trening_zeleznik

Preokret Novog Pazara protiv Hajduka iz Kule

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu Hajduk iz Kule sa 2:1, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.
Gosti su poveli na tom meču golom Milana Bubala u šestom minutu, ali su Pazarci do kraja prvog poluvremena preokrenuli rezultat.
Prvo je Irfan Vusljanin izjednačio u 30. minutu iz penala, a potom je Admir Raščić u 39. preokrenuo na 2:1, što je bio i konačan ishod utakmice.
Novi Pazar je pobedom odmakao pet bodova od Borca, koji je u zoni ispadanja, ali Čačani svoj meč 27. kola igraju sutra protiv Partizana.
Novosadska Vojvodina nastavila je sa lošim rezultatima, pošto je danas u gostima poražena od Smedereva sa 2:0. Oba gola za domaću ekipu postigao je Nenad Adamović, u 52. iz penala i u 78. minutu.
Smederevci su pobedili posle pet uzastopnih poraza u Super ligi, dok je Vojvodina u poslednjih osam utakmica dobila samo jednom, kulskiHajduk pre tri kola.
Javor je na svom terenu u Ivanjici savladao subotičku Slobodu sa 1:0 golom Obijore Odite u 54. minutu.
Crvena zvezda danas u 19.00 dočekuje Jagodinu, dok se ostali mečevi 27. kola igraju sutra.

Povezana vest:  Mihajlović: Na kraju sezone donosim odluku da li ostajem