Tijago Silva: Sanjam da igram za Brazil na OI u Londonu
Fudbaler Milana i brazilske reprezentacije Tijago Silva rekao je danas da mu je san da zaigra za „karioke“ na Olimpijskim igrama. Silva je nedavno počeo da trenira nakon oporavka od povrede butnog mišića.
-To je san za svakog fudbalera, olimpijsko zlato je jedini trofej koji nedostaje Brazilu. Želim da igram, zavisi samo da li ću dobiti poziv selektora Menezesa – rekao je Silva italijanskim medijima.
Silva je do sada odigrao 25 utakmica za reprezentaciju Brazila, a ako ode na OI u London biće jedan od igrača starijih od 23 godine koji imaju pravo nastupa. On je dodao da navijači „karioka“, pored zlata na OI, žarko žele i titulu na Mundijalu koji se igra 2014. godine baš u Brazilu.
-Svaki dan radimo na tome da se na pravi način spremimo za SP. Brazilci žive i dišu fudbal. To je ono što moj narod čini srećnim – dodao je Silva.

