lopta_u_mrezi

Brazil pobedio Dansku sa 3:1 u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Brazila pobedili su danas u Hamburgu reprezentaciju Danske sa 3:1, u prijateljskoj utakmici.
Petostruki šampion sveta poveo poveo je golom Hulka u osmom minutu, a prednost „karioka“ na 2:0 povećao je pet minuta kasnije Niki Cimilig autogolom.
Prednost Brazila od 3:0 doneo je svojim drugim golom na meču Hulk u 40. minutu, a jedini gol za Dance postigao je Niklas Bendtner u 71.
Za reprezentaciju Brazila su protiv Danske debitovala četvorica fudbalera, desni bek Mančester junajteda Rafael, štoper Sao Paula Bruno Uvini, defanzivac milanskog Intera Žuan Žesuš i napadač Fluminensea Velington Nem.
Brazilci se nalaze na pripremama za Olimpijske igre, dok se Danci spremaju za Evropsko prvenstvo.