keane_celebration-pose

MLS LIGA
Bekam i Kin dvostruki strelci za LA Galaxy

Dve najveće zvezde Los Anđeles Galaksija Dejvid Bekam i Robi Kin istaknuli su se u sinoćnjem meču MLS lige postigavši po dva gola svaki u gostujućoj 5-3 pobedi svoje ekipe protiv Portland Timbersa.
Nekadašnji kapiten engleske fudbalske reprezentacije, Bekam, dao je prva dva gola za Galaksi u 19. i 24. minuti, od čega je ovaj drugi postigao iz slobodnog udarca.
Kapiten irske reprezentacije Kin se u strelce upisao u 28. i 65. minuti. Preostali gol za sastav iz Los Anđelesa, svoj sedmi ovosezonski, dao je napadač američke reprezentacije Lendon Donovan iz jedanaesterca u 26. minuti. Kin je ove sezone dao osam golova u MLS ligi, od čega četiri u poslednja dva susreta. Bekam je postigao pet golova.
Nakon 20 odigranih susreta LA Galaksi se nalazi na petom mestu Zapadne konferencije s 26 osvojenih bodova.