crna gora lliga logo

TELEKOM PRVA LIGA

Mornar pobedio Zetu

Fudbaleri Mornara pobedili su danas u Baru ekipu Zete iz Golubovca 2:1, u poslednjoj utakmici prvog kola Telekom Prve crnogorske lige. Domaćin je poveo golom Boža Markovica u 31. minutu. Izjednačio je Miloš Borov Radulović u 77, a pobedu povratniku u društvo najboljih doneo je Danilo Čulafić u prvom minutu sudijske nadoknade.

Povezana vest:  Poljski policajci specijalno opremljeni za EP 2012.

Mornar je finiš odigrao sa igračem manje, nakon isključenja Nenada Bubanje u 87. minutu.

Na ostalim utakmicama, igranim u subotu, postignuti su sledeći rezultati: Sutjeska – Budućnost 1:0, Lovćen – Čelik 0:3, Jedinstvo – Rudar 0:2 i Grbalj – Petrovac 0:0.

Utakmica između Mogrena i podgoričke Mladosti nije odigrana jer je budvanski tim suspendovan zbog neizvršavanja Odluke Arbitražnog suda Fudbalskog saveza Crne Gore. U drugom kolu, u subotu sastaće se: Zeta – Mladost, Petrovac – Mogren, Čelik – Grbalj, Budućnost – Lovćen, Rudar – Sutjeska i Mornar – Jedinstvo.

Povezana vest:  Srbija večeras protiv Austrije: Prekretnica na putu ka Rusiji