jelensuperliga logo

Kragujevčani do boda protiv Novog Pazara u finišu meča

Fudbaleri Radničkog i Novog Pazara igrali su danas u Kragujevcu nerešeno 1:1 (0:1) u prvoj utakmici 2. kola prvenstva Srbije. Gosti iz Novog Pazara su posle odličnog starta u šampionatu i ubedljive pobede protiv niškog Radničkog (3:0), bili nadomak osvajanja nova tri boda, pošto su do samog finiša vodili golom Admira Rašcića još od 18. minuta.

Povezana vest:  UEFA proglasila Kristijana Ronalda za najboljeg u 2013/14

Kada je na pomolu bio drugi uzastopni poraz Radničkog ove sezone, Kragujevčani su iščupali bod pogotkom Miloša Tintora u drugom minutu sudijske nadoknade posle kornera.

Sutra je na programu pet utakmica Superlige Srbije u kojima sastaju Hajduk Kula – Radnički Niš, OFK Beograd – Sloboda, Smederevo – Javor, Spartak – Vojvodina (17.30), Donji Srem – Partizan (20), dok u nedelju igraju Jagodina – OFK Beograd (17) i Crvena zvezda – Rad (20).

Povezana vest:  Milojević: Pokazali smo da znamo kako se igra u Evropi