FUDBALSKA-LOPTA

Parma nezadovoljna suđenjem na meču protiv Juventusa

Čelnici fudbalskog kluba Parma protestovali su danas zbog suđenja na utakmici prvog kola Serije A, koju je Juventus pobedio sa 2:0.
Juventus je poveo golom Stefana Lihtštajnera u 54. minutu, a konačan rezultat postavio je četiri minuta kasnije Andrea Pirlo.
Ipak, meč je obeležila sporna odluka sudije, koji je Pirlu priznao pogodak iz slobodnog udaraca, iako je golman Parme Antonio Mirante loptu zaustavio na gol liniji.
-Ne želimo da se raspravljamo i nadamo se da će se ove sezone i ostali klubovi ponašati kao mi. Ipak, ne mogu, a da ne pitam kako linijski sudija nije video očigledan ofasajd Lihštajnera ili da olako i bez oklevanja priznaju Pirlu gol. Ne mogu ni da se pomirim sa činenjicom da je Parma dobila šest žutih kartona, jer ne mislim da su naši igrači bili grubi . rekao je generalni menadžer Parme Pijetro Leonardi za „Gazetu“.

Povezana vest:  Čačani rasterećeni protiv Zvezde, Petrović veruje u tim