crna gora lliga logo

TELEKOM PRVA LIGA
Petrovac pobedio u Golubovcima

Fudbaleri Petrovca pobedili su danas u Golubovcima ekipu Zete 4:3, u poslednjem meču Telekom Prve crnogorske lige.
Petrovac je u Golubovcima ostvario prvu pobedu ove sezone, dok je Zeta sa utakmicom manje i dalje bez trijumfa sa samo jednim osvojenim bodom.
Petrovački tim poveo je golom Igora Živkovića u 16. minutu.
Izjednačio je Žarko Korać u 38, a vošstvo domaćinu doneo je Balša Božović u 43. minutu.
Petrovac je izjednačio pogotkom Nenada Jovanovića u 47, a novu prednost domaćinu doneo je Aleksandar Boljevič u 76. minutu.
Samo dva minuta kasnije rezultat je poravnao Ivan Jablan, a konačan rezultat postavio je Marko Radulović u 79. minutu.
Na jučerašnjim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Budućnost – Mogren 0:2, Čelik – Mladost 3:0, Rudar – Grbalj 1:0, Mornar – Lovćen 1:2 i Jedinstvo – Sutjeska 0:1.
Sutjeska je, nakon četvrtog kola, prva na tabeli sa maksimalnih 12 bodova.
Čelik i Rudar osvojili su po devet, Mladost je četvrta sa sedam, dok bod manje ima petoplasirana Budućnost.
U petom kolu, koje je na programu 1. septembra, sastaće se: Sutjeska – Zeta, Lovćen – Jedinstvo, Grbalj – Mornar, Mogren – Rudar, Mladost – Budućnost i Petrovac – Čelik.