Grenier

Lion preuzeo vrh tabele, prva pobeda Monpeljea

Fudbaleri Liona pobedili su večeras Valensijen sa 3:2 (2:1) u utakmici četvrtog kola francuskog prvenstva.
Lion se namučio protiv ove sezone odličnog Valensijena, gubio sa 1:0, ali je do poluvremena preokrenuo rezultat i u nastavku uvećao vođstvo.
Pogotke za domaćina postigl su Mičel Bastos u 18. minutu, Bafetimbi Gomis u 21. i Klemon Grenije u 66. minutu.
Žil u 12. i Gregori Pužol u 76. minutu bili su strelci za Valensijen.
Srpski reprezentativac Milan Biševac odigrao je svih 90 minuta za tim za Žerlana.
Monpelje je upisao prvu pobedu u šampionatu i to na gostovanju protiv Sošoa sa 3:1, dok su ubedljive pobede od po 3:0 zabeležili Lorien i Sent Etjen.
Brest je u finišu meča došao do sva tri boda protiv Troje, dok je Tuluz uspeo da izvuče bod kod kuće u meču sa Remsom.