Podolski-arsenal

Podolski: Igra protiv Liverpula recept za pobednički niz

Fudbaler Arsenala Lukas Podolski posle današnje pobede protiv Liverpula na Enfildu (2:0) rekao je da je oduševljen zbog prvog gola u Premijer ligi i da očekuje još bolje partije u nastavku šampionata.
-Bio je ovo sjajan dan za ekipu i mene. Odigrali smo samo tri utakmice i sakupili pet bodova, a današnja igra je recept za pobednički niz koji želimo da napravimo – rekao je engleskim medijima Podolski.
Podolski je prvi gol u dresu Arsenala postigao u 31. minutu na asistenciju Santija Kazorle, a kasnije je uzvratio Špancu dodavanjem za drugi pogodak.
-Mislim da je ceo tim odigrao dobro. Postigli smo dva neverovatna pogotka. Dobio sam odličan pas, primio loptu i postigao gol. Veoma sam srećan – dodao je Podolski.