mudrinski_cz_radnicki_n (2)

Mudrinski: Do poslednjeg trenutka sam verovao u pobedu

Napadač Crvene zvezde Ognjen Mudrinski, prvi fudbaler u istoriji crveno-belih koji je na debiju postigao het-trik rekao je da ni u snu nije mogao da poželi lepši start na Marakani.
Zvezda je večeras savladala Radnički iz Niša sa 3:2, a Mudrinski je postigao sva tri pogotka, uključujući i odlučujući u 95. minutu utakmice.
-Nisam mogao ni da sanjam ovakav debi. Srećan sam naravno zbog golova, ali prvenstveno zbog ostvarene pobede. Na ovakav način se osvjajau trofeji. Mmoramo da verujemo u pobedu do poslednjeg sudijskog zvižduka. Iskreno, ja sam i u 92. i u 93. minutu verovao da aemo postići pobedonosni pogodak i to se i ostvarilo – rekao je Mudrinski za zvanični sajt kluba.
On je dodao da sigurno neće moći na svakoj utakmici da postiže po tri gola, ali je obećao da će uvek pružati maksimum.
-Sigurno da na svakoj utakmici neću davati po tri gola, ali ću se truditi uvek da dam maksimum i da doprinesem trofejima kluba. Nisam imao tremu i u pripremi utakmice mnogo mi je pomogao Milijaš, koji mi je pričom objasnio šta znači Zvezdin dres i kako treba da se ponašam na terenu – istakao je Mudrinski.
Mudrinski je prethodne nedelje u Crvenu zvezdu stigao iz Jagodine. Prethodno je igrao za Vojvodinu.