Miroslav_Djukic

Đukić: Neki još ne shvataju da je Franko umro

Trener fudbalera Valjadolida Miroslav Đukić rekao je da ne zna zbog čega je isključen na meču sa madridskim Atletikom i negirao da je uvredio sudiju.
-Izgleda da neki još ne shvataju da je Franko odavno umro i da postoji sloboda izražavanja. Zaista ne znam zašto sam dobio crveni karton. Vrlo pristojno sam sudiju pitao nekoliko stvari – kazao je Đukić španskim medijima.
Njegova ekipa je u nedelju izgubila na gostovanju Atletiku sa 2:1, što je bio treći uzastopni poraz Valjadolida.
U izveštaju koji je napisao sudija Munjiz Fernandez navodi se da je Đukić isključen u 72. minutu, nakon što je „ljutito mlatarao rukama, a prethodno mu je četvrti arbitar već skrenuo pažnju da mora da promeni ponašanje“.
-Zasluženo smo izgubili, nismo igrali hrabro i odlučno, pre svega u prvom poluvremenu. Bilo me je sramota kako smo izgledali u tom periodu. U nastavku su stvari izgledale mnogo bolje – dodao je bivši selektor Srbije.