andrija_kaludjerovic_fk_rad_slavlje19. KOLO JELEN SUPER LIGE

Kaluđerović doneo pobedu Radu

Fudbaleri Rada pobedili su danas u Beogradu Mladi radnik sa 3:2, u utakmici 19. kola Super lige Srbije i ostvarili prvi trijumf u prolećnom delu prvenstva.

Rad je do četvrte pobede u Super ligi došao golom Andrije Kaluđerovića u 90. minutu utakmice. Kaluđerović je postigao dva gola na današnjoj utakmici i sa 11 pogodaka izbio na drugo mesto liste strelaca.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Ćavi: Mečevi Reala i Barselone ne utiču na reprezentaciju

Fudbaleri Rada su u prvom poluvremenu za četiri minuta postigli dva gola i u 31. minutu vodili su sa 2:0. Prvo je mrežu gostiju pogodio Kaluđerović u 27. minutu, a četiri minuta kasnije vođstvo je duplirao Tomislav Pajović.

Činilo se da će „građevinari“ uspeti da sačuvaju prednost, ali su gosti u drugom poluvremenu zaigrali angažovanije i uspeli da izjednače.