ja_simo_krunic

Krunić: Verovao sam u igrače i to se isplatilo

Trener fudbalera Jagodine Simo Krunić rekao je da je verovao u svoje igrače i posle nezadovoljavajuće igre u prvom poluvremenu i da mu se to vratilo drugim golom za pobedu nad Novim Pazarom.

-U prvom poluvremenu gosti su igrali brže i bolje su se kretali po terenu. Izgledali su mi spremnije od nas za današnju utakmicu. Hteo sam nešto da menjam na poluvremenu, ali sam verovao u svoje igrače i drugo poluvreme smo odigrali bolje nego prvo – rekao je Krunić novinarima posle utakmice u Jagodini.

Jagodina je pobedila sa 2:1, golovima Miloša Stojanovića u 22. I Ivana Cvetkovića u 58. minutu, dok je gol za goste postigao Enver Alivodić u 34. minutu. Trener Novog Pazara Dragoljub Bekvalac je ocenio da su domaći igrači „više želeli pobedu“.

-Bila je borbena i ‘tvrda’ utakmica, bez mnogo šansi. Jagodina je više želela pobedu i sasvim zasluženo uzela bodove. Mislim da je šest-sedam mojih igrača bilo ispod svog proseka – dodao je Bekvalac.

Povezana vest:  Čelsi nudi Gvardioli 24 miliona dolara godišnje