antonio_cassano_acmilan

Inter siguran pred susret sa Partizanom

Fudbaleri milanskog Intera svladali su su danas Kataniju sa 2:0 (1:0) u utakmici osmog kola italijanske Serije A.

Naredni protivnik Partizana u Ligi Evrope je do šeste pobede u šampionatu, a četvrte uzastopne, došao golovima Antonija Kasana u 28. minutu i Rodriga Sebastijana Palasija u 85. minutu meča.

Atalanta je sa igračem manje uspela da preokrene rezultat protiv Sijene, koja je od 60. minuta vodila u Bergamu. Trijumf domaćinu obezbedili su Cigarini i Bonaventura u finišu susreta.

Povezana vest:  Bajern očekuje nadoknadu štete zbog povrede Robena

Utakmica Kjevo – Fiorentina završen je bez pobednika (1:1), a u timu iz Firence čitav meč odigrao je srpski reprezentativac Nenad Tomović, dok je Adem Ljajić dobio šansu u poslednjih desetak minuta.

Fudbaleri Udinezea zabeležili su tek drugu pobedu u šampionatu i to protiv Peskare, a srpski golman Željko Brkić stajao je na golu tima iz Udina.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Južna Afrika potrošila 53 milijarde dolara

Kaljari je savladao Bolonju sa 1:0, dok je dvostruki strelac Amauri doneo pobedu Parmi u meču protiv Sampdorije (2:1).