partizan_hajduk_kula

Partizan ubedljiv na Čairu – 4:0

Fudbaleri Partizana nisu imali milosti prema domaćinu Radničkom iz Niša, pobedivši ga sa 4:0 (1:0) u 11. kolu Superlige.
Strelci za Beograđane bili su Lukić u osmom, Šćepović u 59. Jojić u 72. i Ninković u 81. minutu.
Ekipa Spartaka bila je bolja od BSK Borče sa 2:1 (0:1), a strelci su bili Stamenković autogolom u 62. i Despotović u 67, za Spartak, a Živković u 39. za Borču.
Javor iz Ivanjice dobio je Hajduk iz Kule na svom terenu sa 2:1 (0:1), golovima Onilova u 88. i Milovanovića u 92, dok je vodeći gol za Hajduk postigao Veselinović u 41. minutu.
Pazarci su remizirali sa Slobodom iz Sevojna rezultatom 2:2 (1:1), a strelci su bili Damjanović u 21. i Bogunović u 85. minutu, a za Slobodu golove su postigli Pilipović u 29. i Ranđelović u 69. minutu.
Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su OFK Beograd sa 3:2, a strelci su bili Spalević u 44. i 75, Milosković u 50, a za OFK Beograd precizni su bili Trivunović u 78. minutu iz jedanaesterca i Jovanović u 90.
Donji Srem je odneo sva tri boda Smederevu, pobedivši ga u gostima golom Putinčanina u 78. minutu.
Od 19 sati sastaju se Crvena zvezda i Jagodina u Beogradu, a u nedelju od 13 sati igraju Rad i Vojvodina.
Tabela: Partizan 30, Crvena zvezda 25, Jagodina 20, Rad 17, Vojvodina 17, Spartak 17, Sloboda 16, Novi Pazar 14, Donji Srem 14, Javor 13 Radnički Niš 12, BSK 10, OFK Beograd 9.
Povezana vest:  ŠPANSKA LIGA, Rezultati i tabela 10. kola Primere