Djibril_Cisse_Reading
KPR i Reding podelili bodove, nerešeno i u Liverpulu

Fudbaleri KPR i Redinga odigrali su danas nerešeno 1:1, a isti rezultat bio je i u Liverpulu, gde su istoimeni klub i Njukasl odigrali nerešeno u 10. kolu engleske Premijer lige.

Fudbaleri Redinga poveli su golom Kasparsa Gorksa u 16. minutu, a konačan rezultat postavio je Đibril Sise u 66. na asistenciju Žozea Bosingve.

Fudbaleri KPR-a i Redinga i posle destog kola nemaju pobedu u ligi i nalaze se na začelju tabele.

Povezana vest:  Angel di Maria zatražio od Reala novi ugovor

Njukasl je poveo golom Joana Kabajea u 43. minutu, a izjednačujući gol dao je Luis Suares u 67.

Liverpul je mogao do pobede u 94. minutu kada se nakon slobodnog udarca, koji je izveo Suares, najbolje u skoku snašao Džondžo Šelvi i pogodio prečku.

Njukasl je od 84. minuta igrao sa igračem manje, pošto je Fabrisio Koloćini dobio direktan crveni karton.

Povezana vest:  Praznik srpskog fudbala: Zvezda čeka Partizan

Sutra VBA dočekuje Sautempton u poslednjoj utakmici 10. kola Premijer lige.

Na tabeli posle 10 kola vodi Mančester junajted, koji je lidersku poziciju preuzeo od Čelsija, dok su KPR i Reding i dalje u zoni ispadanja, a Liverpul i Njukasl na sredini tabele

Rezultati i strelci 10. kola Premijer lige.
Kvins Park Rendžers – Reding 1:1 (Sise 66 – Gorks 16)
Liverpul – Njukasl 1: 1(Suares 67 – Kabajes 43)