Yohan-Cabaye-007
Kabaje poručio Kolu da se vrati u Lil

Fudbaler Njukasla Johan Kabaje rekao je danas da bi Džo Kol trebalo da zaboravi na Liverpuli i vrati se u Lil.
Kol se nakon uspešne pozajmice u Lilu, ove sezone vratio u Liverpul za koji je odigrao samo 32 minuta u Premijer ligi.
-Nije mu lako, jer ne igra. Dobro mu je išlo u Lilu, možda ne bi bilo loše da se vrati tamo. Klub, trener, navijači, svi u Lilu ga vole. Čuo sam da je Rudi Garsija zainteresovan da ga vidi nazad – rekao je Kabaje za Lekip.
Kol nije uspeo da se izbori za mesto u timu Brendana Rodžersa, iako ima nedeljnu platu od 90.000 funti.
Engleski fudbaler je nedavno na utakmici osmine finala Liga kupa protiv Svonsija (1:3) dobio priliku, ali je bio na meti navijača Liverpula, pa je Rodžers odlučio da ga na poluvremenu zameni.

Povezana vest:  Lešnjak: Otvorenom igrom do povoljnog rezultata protiv Partizana