jelensuperliga logo
Kurčubić: Nagrađeni smo za upornost

Trener fudbalera Spartaka Petar Kurčubić posle današnjeg remija sa Partizanom (2:2), u 15. kolu šampionata Srbije, rekao je da su njegovi igrači nagrađeni za upornost.
 Crno-beli su do 78.minuta vodili sa 2:0 golovima Lazara Markovića i Marka Šćepovića, ali su Aleksandar Nosković i Vidak Bratić u razmaku od svega pet minuta doneli veliki bod Subotičanima.
-Nagrađeni smo za upornost u drugom poluvremenu.Igrači su dali sve od sebe, verovali i na 2:0 da mogu do pozitivnog rezultata i uspeli smo. Gledali smo dobru utakmicu, ruku na srce Partizan je imao više šansi u prvom poluvremenu, ali u nastavku smo uspeli da se “složimo” i osvojimo bod. Čestitam rivalu na dobroj igri i jesenjoj tituli – rekao je Kurčubić.
 Trener Partizana Vladimir Vermezović bio je ljut na svoje igrače,što su dozvolili Bratiću da iz prekida izjednači rezultat.
 -Neverovatno! Upozoravao sam na prekide u poluvremenu, a kod tog momenta sam vikao, svi na stadionu su me čuli, osim onih koji je trebalo da čuju. Ipak, to je fudbal, a mi smo priliku da overimo pobedu prokockali u prvom poluvremenu. Umor nije opravdanje.Okrećemo se utakmici sa Rubinom u Ligi Evrope – poručio je Vermezović.
 Partizan trenutno ima šest bodova više od Zvezde,ali crveno-beli od 19 sati dočekuju Vojvodinu i imaju prilliku da zaostatak u zimskoj pauzi smanje na tri boda.
Povezana vest:  Pelegrini: Do kraja meseca imaćemo novog napadača