fcb_bmg_goal_marx

Remi Bajerna i Borusije M.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena I Borusije Menhengladbah odigrali su večeras nerešeno 1:1 u prvoj
utakmici 17. kola nemačke Bundeslige.
Bajern treći put zaredom nije uspeo da dođe do pobede u utakmici u kojoj primi gol.
Boruijsa Menhengladbah je do vođstva došla u 21. minutu iz penala, a strelac je bio Torben Marks.
Odbrambeni fudbaler Bajerna Džerom Boateng je minut ranije skrivio jedanaesterac za goste, tako što je rukom odigrao u šesnaestercu.
Uprkos stalnim naletima Bajerna, gol gostiju ostao je netaknut do 59. minuta, kada je Džerdan Šaćiri zatresao mrežu Borusije i postavio konačan rezultat utakmice.
Bajern će i posle ovog kola ostati na prvom mestu u nacionalnom prvenstvu sa 42 boda, dok je Borusija trenutno sedma sa 25 bodova.

Povezana vest:  SP BRAZIL 2014, Alžir ponosno odlazi, Halilhodžićeva budućnost neizvesna