gareth-bale
Totenhem silovit u Birmingemu, het-trik Bejla

Fudbaleri Totenhema deklasirali su večeras u Birmingemu ekipu domaće Aston Vile rezultatom 4:0, pa su preuzeli četvrtu poziciju na tabeli Premijer lige.
 Nakon igre bez golova u prvom poluvremenu, tim iz Londona preuzeo je inicijativu u nastavku i prosto nokautirao domaćina. Seriju golova otvorio je Džermejn Defo, a potom je Geret Bejl sa tri pogotka dotukao indisponiranu ekipu Aston Vile.
 Domaćin je pretrpeo deveti poraz ove sezone i sada je blizu opasne zone pošto ima samo tri boda više od najbližeg pratioca Vigana.
 Aston Vila – Totenhem 0:4 (Defo 58, Bejl 61, 73, 84)
 Odigrano ranije danas:
 Mančester Junajted – Njukasl 4:3 (Evans 25, Evra 58, Van Persi 71, Ernandez 90 – Perč 4, Evans 28. autogol, Sise 68)
 Sanderlend – Mančester Siti 1:0 (DŽonson 53)
 Norič – Čelsi 0:1 (Mata 38)
 Fulam – Sautempton 1:1 (Berbatov 8 – Lambert 85. penal)
 Everton – Vigan 2:1 (Osman 52, DŽagelka 77 – Kone 82)
 Kvins Park Rendžers – Vest Bromvič Albion 1:2 (Sise 68 – Brunt 29, Grin 49. autogol)
 Reding – Svonsi 0:0.
 Od 20.45 sati sastaju se Stouk i Liverpul.
 Tabela: Mančester Junajted 46 bodova, Mančester Siti 39, Čelsi 35, Totenhem, Everton i Vest Bromvič Albion po 33, Arsenal 30, itd.
Povezana vest:  Rosijeva povreda nije ozbiljna koliko se mislilo