manchester_unitedPREMIJER LIGA, 32. KOLO

Mančester silovito protiv Boltona

Poslednji meč subotnjeg programa 32. kola engleske Premijer lige odigran je u Boltonu, gde je Mančester junajted kao gost trijumfovao rezultatom 4:0.
Fudbaleri Mančester junajteda su u poslednjem meču subotnjeg programa trijumfovali sa 4:0 u Boltonu i tako ponovo zaseli na vrh tabele Premijer lige.
Izabranici Aleksa Fergusona poveli su u 38. minutu meča, kada je posle centaršuta Rajana Gigsa sa leve strane defanzivac Boltona Samjuel poslao neodbranjivu loptu u svoju mrežu – 0:1.
U drugom poluvremenu briljirao je Dimitar Berbatov, koji je sa dva gola, u 69. i 78. minutu osigurao pobedu svom timu. Četvrti gol postigao Daron Gibson u 82. minutu, samo minut pošto je učao u igru umesto Flečera – 0:4.
Nemanja Vidić je odigrao svih 90 minuta u pobedničkoj ekipi.

Povezana vest:  Ilija Petković: Futsal igrači su pravi mađioničari