FUDBALSKA-LOPTABetis pobedom započeo drugi deo sezone

Fudbaleri Betisa pobedom su započeli drugi deo sezone pošto su večeras kao gosti savladali ekipu Saragose sa 2:1.
 Prva utakmica 18. kola španske Primere protekla je u znaku tima iz Sevilje, koji je poveo sa 2:0 i do kraja susreta dopustio domaćinu da postigne samo počasni gol.
 Betis je 10. pobedom potvrdio da će se u nastavku šampionata boriti za visok plasman, dok je Saragosa ostala u sredini tabele.
 Strelci su bili Montanjes u 77. za Saragosu, a Kastro u 44. i Molina u 58. minutu za Betis.
 Sutra se sastaju Levante – Atletik Bilbao, Granada – Valensija, Deportivo La Korunja – Malaga i Sevilja – Osasuna, u nedelju Selta Vigo – Valjadolid, Real Madrid – Sosijedad, Barselona – Espanjol i Majorka – Atletiko Madrid, a u ponedeljak Rajo Valjekano – Hetafe.
 Tabela: Barselona 49 bodova, Atletiko Madrid 40, Real Madrid 33, Malaga i Betis po 31, Levante 27, Sosijedad i Rajo Valjekano po 25, Valensija i Hetafe po 24, itd.
Povezana vest:  Inter u Beogradu bez Snajdera, Alvareza, Samuela i Ranokije