Mirko Vucinic-2011

Vučinić: Ne postoje primadone u Juventusu

Napadač Juventusa Mirko Vučinić rekao je danas da u toj ekipi svi igrači imaju isti status i da su spremni da se žrtvuju za uspeh torinske Stare dame.
-U Juventusu ne postoje primadone. Svi pružaju maksimum od prvog do poslednje minuta i svako pomaže saigračima kako bi ekipa uspela. Timski duh je ono što Juventus čini posebnim – kazao je Vučinić italijanskim medijima.
Crnogorski reprezentativac je u sredu uveče, u produžecima, postigao pobedonosni gol protiv Milana (2:1) u utakmici četvrtfinala Kupa Italije.  Vučinić je ušao sa klupe u 65. minutu, kada je zamenio strelca prvog gola Sebastijana Đovinka.
-Još se nisam u potpunosti vratio u formu, ali se situacija popravlja. Nisam još spreman za svih 90 minuta. Hvala lekarskom timu Juventusa koji mi je pomogao u oporavku od povrede – dodao je on.
Vučinić je u dosadašnjem toku sezone odigrao 23 utakmice i postigao sedam golova.

Povezana vest:  Američki biznismeni za 20 dana preuzimaju Romu