dejan_lekic_fk_cz_vs_vojvodina_121. KOLO JELEN SUPER LIGE

Zvezda pobedila Vojvodinu i vratila se na prvo mesto

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Beogradu Vojvodinu sa 3:0, u poslednjoj utakmici 21. kola Super lige Srbije, i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Dvostruki strelac u pobedi Zvezde bio je Dejan Lekić, a u strelce se upisao i Miloš Trifunović, koji je postigao svoj prvi gol u crveno-belom dresu.

Zvezda se 18. pobedom u Super ligi vratila na prvo mesto na tabeli i sada ima 55 bodova, dva više od Partizana, koji je juče pobedio BSK iz Borče sa 2:1.

Zvezda je na početku utakmice prepustila Vojvodini terensku inicijativu, ali je ipak imala više šansi.

Crveno-beli su poveli u 14. minutu. Nikola Lazetić je prošao po desnoj strani i centrirao do Lekića koji je sa pet metara glavom savladao golmana gostiju Željka Brkića i prekinuo „golgeterski post“ od 764 minuta.