Ignacio_Camacho_Malaga

KUP KRALJA

Kamačo šokirao navijače na Nou Kampu

Fudbaleri Barselone i Malage igrali su večeras nerešeno 2:2, u prvoj četvrtfinalnoj utakmici španskog Kupa kralja. Dva tima sastala su se drugi put u poslednja tri dana, ali je Malaga igrala mnogo bolje i motivisanije nego u nedelju, kada je kod kuće poražena u prvenstvenom susretu (3:1). Gosti su poveli, ali kada je Barselona golovima Mesija i Pujola napravila preokter činilo se da joj nova pobeda neće izmaći.

Povezana vest:  SUPERILGA SRBIJE, Partizan igra derbi protiv Vojvodine, Zvezda u Smederevu

Andalužani se, međutim, nisu predavali iako su u finišu igrali oslabljeni nakon direktnog crvenog kartona Monrealu u 75. minutu. Zaslužen remi i povoljan rezultat pred revanš Malaga je izborila pogotkom Kamača u 89. minutu.

Barselona – Malaga 2:2 (Mesi 29, Pujol 30 – Itura 25, Kamačo 89)

Ranije večeras Saragosa i Sevilja igrali su nerešeno 0:0, tako da novi trener gostiju Unaj Emeri može da bude zadovoljan debijem na klupi.