FUDBALSKA-LOPTA
Augsburg slavio u Diseldorfu, Hamburgeru bod u Nirnbergu

Fudbaleri Augsburga slavili su kao gosti protiv Fortune u Diseldorfu rezultatom 3:2, dok su Nirnberg i Hamburger igrali nerešeno 1:1, u preostalim utakmicama 18. kola nemačke Bundes lige.
 Augsburg je tek drugom pobedom ove sezone uhvatio možda poslednji voz u grčevitoj borbi za opstanak. Igrao je odlično i dvadeset minuta pre kraja obezbedio ubedljivo vođsvo od 3:0.
 Fortuna se kasno trgla, nemajući vremena za preokret, a drugi pogodak postigla je u sudijskoj nadoknadi.
 Hamburger je poveo u Nirnbergu, međutim, domaćin je izjednačio posle samo pet minuta, pa su oba tima do kraja odigrali miroljubivo.
 Rezultati:
 Fortuna Diseldorf – Augsburg 2:3 (Rajzinger 63, 90+1 – Melders 40, 71, Ja Čeol 45)
 Nirnberg – Hamburger 1:1 (Pekhart 75 – Rudnevs 70)
 Odigrano u subotu: Bajer Leverkuzen – Ajntraht Frankfurt 3:1, Bajern Minhen – Grojter Firt 2:0, Majnc – Frajburg 0:0, Hofenhajm – Borusija Menhengladbah 0:0, Volfsburg – Štutgart 2:0, Verder Bremen – Borusija Dortmund 0:5.
 Odigrano u petak: Šalke – Hanover 5:4.
 Tabela: Bajern Minhen 45 bodova, Bajer Leverkuzen 36, Borusija Dortmund 33, Ajntraht Frankfurt 30, Šalke 28, Frajburg i Majnc po 27, itd.