Chelsea navijaci benitez

Benitez: Čelsiju nedostaje „ubilački instinkt“

Menadžer Čelsija Rafael Benitez rekao je danas da njegov klub mora da povrati „ubilački instinkt“ ukoliko želi da se uključi u šampionsku trku sa Mančester Junajtedom.
Čelsi je sinoć u 24. kolu engleske Premijer lige odigrao nerešeno 2:2 na gostovanju u Redingu iako je do 87. minuta vodio sa 2:0. Plavcima je u finišu meča presudio napadač Redinga Adam Le Fondre, koji je golove postigao u 87. i 95. minutu.
-Teško je objasniti, konrolisali smo utakmicu 85 minuta. Ne želim nikoga da krivim, ali moramo da analiziramo zbog čega smo pravili toliko grešaka i nismo dotukli protivnika – rekao je Benitez za klupski sajt.
Čelsi trenutno zauzima treće mesto na tabeli sa 46 osvojenih bodova, 13 manje od vodećeg Junajteda.