crna gora lliga logo
PRVA LIGA CRNE GORE
Petrovac i Mornar igrali nerešeno

Fudbaleri Petrovca i barskog Mornara igrali su danas u Podgorici nerešeno 1:1 (0:0), u poslednjoj utakmici 19. kola Telekom Prve crnogorske lige. Mornar je poveo golom Luke Rotkovića u 62. minutu iz jedanaesterca.
Izjednačio je i postavio konačan rezultat Nemanja Leverda efektnim pogotkom u drugom minutu sudijske nadoknade. Barski tim i u prvom prolećnom kolu igrao je nerešeno, dok je Petrovac, nakon trijumfa u Pljevljima, ostvario prvi remi u drugom delu šampionata.
Na jucerašnjim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Budućnost – Zeta 3:3, Čelik – Rudar 1:0, Mladost – Jedinstvo 3:3, Mogren – Sutjeska 0:2 i Grbalj – Lovćen 1:0.
Suteska je, nakon 19. kola, prva na tabeli sa 41 bodom. Budućnost je druga sa 36, dok je treći Čelik sa 33 boda. Na četvrtom mestu je Rudar sa 32, dok je peti Grbalj sa 28 bodova.
U 20. kolu, narednog vikenda, sastaće se: Zeta – Grbalj, Lovćen – Mogren, Sutjeska – Mladost, Jedinstvo – Petrovac, Mornar – Čelik i Rudar – Budućnost.
Povezana vest:  Jagodina i Vojvodina - za prvi trofej Kupa u istoriji