arsene-wengerVenger: Za Galasa gotova sezona

Arsenalov 32-godišnji francuski fudbaler Viliam Galas zbog povrede mišića na nozi mogao bi propustiti ostatak ove sezone, strahuje menadžer fudbalera Arsenala i Galasov sunarodnik Arsen Venger.

Galas se povredio krajem prvog poluvremena prve četvrtfinalne utakmice između Arsenala i Barselone na Emirates stadionu u Londonu, koja je završila rezultatom 2:2, iako su gosti nakon dva gola Zlatana Ibrahimovića do 69. minute vodili s 2:0.

Povezana vest:  Terzić: Svi su 2015. digli ruke od mene osim Vučića

– Galas je povredio mišić na nozi, bojim se da je ova sezona za njega već gotova. Barem klupska sezona, jer tu ne uključujem njegov nastup na Svetskom prvenstvu. Verujem da će se oporaviti do početka Mundijala – izjavio je Venger posle utakmice.

Galas će sasvim sigurno propustiti revanš utakmicu četvrtfinala Lige šampiona na stadionu Kamp Nou u Barseloni, baš kao i kapiten Cesk Fabregas, koji je u 85. minuti iznudio i realizovao penal za konačnih 2:2, ali je pre toga dobio žuti karton zbog kojeg nema pravo nastupa u revanš meču.

Povezana vest:  SVETSKA PRVENSTVA ISTORIJAT, Sjajan učinak domaćina na startu šampionata sveta