Giampaolo Pazzini MilanPacini propušta duel Milana i Barselone zbog povrede

Fudbaler Milana Đampaolo Pacini propustiće revanš utakmicu osmine finala Lige šampiona sa Barselonom, pošto se povredio na meču sa Đenovom u italijanskom prvenstvu.
Pacini je u petak postigao vodeći pogodak za Milan u 22. minutu, ali je svega tri minuta kasnije morao da izađe zbog povrede noge.
Štoper Filip Mekses, koji se takođe povredio na toj utakmici koju je Milan dobio sa 2:0, najverovatnije će igrati protiv Barselone, a očekuje se da nastupi i oporavljeni vezista Kevin Prins Boateng.
Pošto Mario Baloteli nema pravo nastupa jer je već igrao za Mančester siti u tom takmičenju, napad Milana najverovatnije će predvoditi Stefan El Šaravi.
Milan je u prvom meču pobedio Barselonu na svom terenu sa 2:0.

Povezana vest:  LIGA EVROPE REZULTATI, Pobeda Fiorentine, poraz Napolija, prekid u Bratislavi