tuga RADNICKI NIS-ZVEZDA 12Živković: Poremetio nas je prvi gol i isključenje

Pomoćni trener fudbalera Crvene zvezde Bratislav Živković rekao je posle poraza od Radničkog iz Niša (2:1) da je crveno-bele poremetio gol protivnika u finišu prvog poluvremena i isključenje Nikole Petkovića u 62. minutu.
-Nismo uspeli da se vratimo u meč posle primljenog gola u završnici prvog pluvremena, poremitilo nas je isključenje Petkovića i još neke stvari koje ne bi trebalo da se dešavaju. Iz utakmice u utakmicu ponavljaju nam se određene slabosti u igri, ali šta je tu je, moramo da se okrenemo narednom protivniku i utakmici protiv Radničkog iz Kragujevca na Marakani – rekao je Živković.
Posle 19. odigranih kola Zvezda zaostaje osam bodova za vodećim Partizanom koji večeras od 18 dočekuje OFK Beograd.

Povezana vest:  Maradona: Moja je dužnost da se borim sa mafijom u FIFA