ivica olic volfsburg

Volfsburg i Nirnberg podelili bodove

Fudbaleri Volfsburga i Nirnberga igrali su danas nerešeno 2:2, u 27. kolu nemačke Bundes lige.
Ovim remijem oba tima ostala su u sredini tabele, ali Nirnberg sa tri boda više ima realne šanse da se bori za izlazak na evropsku scenu.
Volfsburg je propustio veliku priliku za trijumf pošto je na poluvremenu vodio sa 2:0. Gosti su, međutim, angažovanijom igrom u nastavku poravnali rezultat u roku od pet minuta i zasluženo osvojili bod.
Volfsburg – Nirnberg 2:2 (Dijego 3, Olić 27 – Simons 61, Nilson 66)
U poslednjem meču od 17.30 sati igraju Grojter Firt i Ajntraht Frankfurt.
Odigrano juče: Šalke – Hofenhajm 3:0, Štutgart – Borusija Dortmund 1:2, Majnc – Verder 1:1, Frajburg – Borusija Menhengladbah 2:0, Augsburg – Hanover 0:2, Fortuna Diseldorf – Bajer Leverkuzen 1:4, Bajern Minhen – Hamburger 9:2.
Tabela: Bajern Minhen 72 boda, Borusija Dortmund 52, Bajer Leverkuzen 48, Šalke 42, Majnc, Ajntraht i Frajburg po 39, Borusija Menhengladbah i Hamburger po 38, itd.

Povezana vest:  Bez pobednika na Marakani, Srbija - Hrvatska 1:1